ASSAN ASANSÖR

Assan Asansör, “Kaliteli Asansör ve Müşteri Memnuniyeti’’ politikalarını daima en üst hedefi olarak görmüştür.

Üretimini gerçekleştirdiği asansör kabini ve asansör aksamları ile yaratmış olduğu kalitesini, vermiş olduğu hizmetle birleştirerek kısa sürede ismini dünyaya duyurmayı başarmış ve sektördeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Assan Asansör, 4000 m2 alan içerisinde asansör tecrübesi ve becerisini; kalite, teknoloji, yenilik ve estetik ile birleştirerek özgün asansör kabin üretimleri gerçekleştirmiş ve sektöre model olacak asansör kabin çeşitlerini ortaya çıkarmıştır.

Assan Asansör, sektöre getirdiği yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak ve iş ortaklarına daha ileri seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı ve sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Assan Asansör yakaladığı başarısını dünya pazarlarına da yansıtmak üzere çıktığı bu yolculukta hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmayı amaçlamıştır.

Assan Asansör, iş ortaklarına sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hayatın her anını yaşanabilir kılmak, var olan güzelliklerden yaşam standartlarımızı yükseltecek yeni değerler ortaya çıkarmak ve daha yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmak amacı ile; tüm çalışanlarıyla, iş ortaklarına hem iç hem de dış pazarlarda en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Bu kapsamda; Assan Asansör, sektördeki konumunu ve hizmet kalitesinin değerini pekiştirmek amacıyla dünyaca kabul görmüş olan; D Kare gözetim test ve belgelendirme labaratuarı CE kalite belgeleri ile üretim ve hizmet anlayışını desteklemektedir.

ASSAN VİZYON

Asansör ürün ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider şirketi olmak.

ASSAN MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun asansör ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye Asansör Pazarı’nın lideri ve üretim merkezi olmak.

ASSAN DEĞERLERİ

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz: Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağı olup. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve becerilerini artırmak. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışması”nı gerçekleştirmek. Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.